Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Żernicka 215 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

Medycyna pracy 2011

 

Perspektywy tej branży medycznej od 2021 we Wrocławiu są zdecydowanie fantastyczne. Jest to kolejny rok, w którym moja firma o kryzysie finansowym słyszy jedynie z bulwarowych telewizji oraz prasy brukowej.

Czasem na to wskazują nerwowe zakulisowe działania bliższej lub dalszej ukrytej konkurencji " Ale prawdziwa cnota krytyk się ....." Opłacił się wysiłek marketingowy w latach prosperity i oparcie firmy na Kliencie Indywidualnym, mało zależnym od globalnej kondycji danego przedsiębiorstwa.


Wyświetl większą mapę

  Detektywi, pracownicy zabezpieczenia technicznego, marynarze, pacjenci z zagranicy  czy badający się na broń muszą wypełnić pewne biurokratyczne obowiązki i raczej zależy im na sprawnej obsłudze. Mają w głębokim poważaniu ISO czy inne biurokratyczne procedury. Zależy im, aby badania odbyły się szybko i sprawnie, a do czynienia chcą mieć z osobami decyzyjnymi pod każdym względem.

Odsyłanie od przysłowiowego Annasza do Kajfasza z reguły oznacza utratę dobrze płacącego klienta. Medycyna pracy 2011 u konkurencji jeżeli oprze się na powiedzeniu " śpiesz się powoli" z góry skazana jest na niepowodzenie. Klient, który płaci chce naprawdę sprawnej obsługi i mało go obchodzi fakt, że ktoś zalega z przelewami, czy personel medyczny powinien zasilić stowarzyszenia wesołych staruszków.

  • SPRAWNA obsługa pacjenta, każdą firmę z medycyny pracy w roku 2011  wyforuje na parę kroków przed konkurencją.

Pewnym problemem staje się nieznajomość prawa oraz zawikłane administracyjne procedury. Niestety implementacje rożnych wyssanych z urzędniczego palca dyrektyw unijnych, dają rezultat w postaci kiepskiego i sprzecznego prawa pracy, które stwarza pole do interpretacji.

Potem dziwimy się, że podobny produkt z krajów dalekiego wschodu jest 10 razy tańszy i jeszcze ktoś na tym zarabia. Wątpię, że ktoś przeczyta te "moje mądrości" i weźmie je sobie do serca.

  • Jest tak zwana prawdziwa cena roboty, gdzie trzeba wziąć pod uwagę czas zmitrężony przez pracownika, na rożne biurokratyczne obowiązki. Jeżeli ktoś nie ceni czasu pracy swoich podwładnych, to ma szeroki wybór placówek, często bardzo konkurencyjnych cenowo.
  • Jeżeli jednak skończył starą maturę z matematyki i zna prawdziwą cenę starej roboty, to wybór należy do niego. Świat stał się globalną wioską, a standardy 21 wieku są nieubłagane!!

    Na sam koniec zapraszam do twoich komentarzy w temacie Medycyna pracy 2022 w Polsce i nie tylko!! Być może twoją opinia wniesie coś do rozwoju tej specjalizacji medycznej.

Podziel się:

Skierowanie jest konieczne

Witam, mam taki problem, muszę zrobić badania w medycynie, do pracy w markecie i pracodawca wymaga już wyrobionej książeczki i badań w medycynie pracy,

 

więc nie mam skierowania a pani z rejestracji w medycynie powiedziała że skierowanie jest konieczne. Co w takim przypadku mam zrobić? Proszę o odpowiedź .

Co z badaniem moczu?

Witam. Byłam dzisiaj w poradni medycyny pracy, jestem w trakcie robienia badania w sanepidzie, lekarz podał mi skierowanie na rtg klatki piersiowej, fakturę dla pracodawcy (zapłaciłam 120zł za tą wizytę), dostałam pojemniczek na mocz. Tu moje pytanie: Czy mocz, na który nie dostałam skierowania mam oddać do laboratorium w tutejszym szpitalu, czy mam oddać temu lekarzowi? Jest w ogóle taka opcja? Niestety dobrze Go nie zrozumiałam i nie wiem,co teraz.. Proszę o odpowiedź..

godziny przyjęć

Dzień dobry, mam pytanie w jakie dni i w jakich godzinach można u Państwa wykonać okresowe badanie? Z poważaniem Agnieszka H.

  • Wyłącznie rejestracja telefoniczna 601 775 123

Wychowawca kolonijny

czy jadą na kolonię z dziećmi jako wychowawca musze mieć wyrobioną książeczkę? jesli tak to jaką i jakie badania trzeba zrobić

witam

mam pytanie ^^
czy w wieku szkolnym to znaczy 16 lat mogę wyrobić sobie książeczkę pracy ?
ile to dokładnie by mnie wyniosło ?
pozdr

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowania

Rejestracja internetowaTelefon do rejestracji
601 775 123Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber Counter


Lekarzpracy.pl to centrum wiadomości, gdzie medycyna pracy Wrocław przeplata się z przydatnymi, aktualnymi artykułami (2023) na temat zdrowia. Znajdują się u nas lekarze specjaliści: neurolog, laryngolog, okulista. Przeprowadź w naszym gabinecie badania okresowe - Wrocław, Żernicka 215.

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.