Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Żernicka 215 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

Lekarz dr KRAŚNICKI Dariusz opinie

Dariusz Kraśnicki i jego Żona Grażyna

Lekarz medycyny pracy dr Kraśnicki Dariusz - Wrocław i województwo dolnośląskie.Opinie pacjentów, filozofia życiowa.

Dariusz Kraśnicki Medycyna Pracy

Poprzez tą stronę internetową można zgłaszać swoje opinie oraz inne wnioski mogące usprawnić pracę gabinetu medycyny pracy we Wrocławiu


 

 • Zasady konkurencji wymuszają często niekonwencjonalne podejście do niektórych pacjentów, o czym najlepiej się dowiedzieć właśnie z Państwa opinii.
 • Proszę się nie bać zgłaszać opinie krytyczne,
  Od Pub Lissa Wrocław Leśnica

  ale unikając wulgaryzmów i obrażania kogokolwiek.

W przypadku podania swojego adresu e-mail lub innych danych osobowych, nie zostaną one wykorzystane do jakichkolwiek innych celów, szczególnie udostępnienia innym osobom lub instytucjom [np do wysyłania spamu]. Bardzo szanuję czyjąś prywatność / i swoją  /!!

Zapraszam do wysyłania swoich opinii oraz komentarzy poprzez pocztę elektroniczną. Kontakt Centralny Contact us

 Dr Dariusz Kraśnicki  również serdecznie zaprasza do swojego gabinetu we Wrocławiu

 Lekarz medycyny pracy Dariusz Kraśnicki

 • Zapraszam również do przeglądania moich stron internetowych !!

Jeżeli chcesz poznać moją filozofię myślenia i pomocy ludziom,

Od Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy

jak również źródło mojego sukcesu po prostu przeczytaj tekst poniżej.

 Przez wiele lat byłem lekarzem wojskowym pracującym w jednej z jednostek we Wrocławiu. Powoli piąłem się po szczeblach kariery - osiągając stopień majora WP, doktorat z medycyny oraz specjalizację drugiego stopnia /medycyna transportu/.

Około 2003 roku w wojsku zaczęły następować  duże redukcje w zatrudnieniu Armii. Nie mając tzw pełnej wysługi emerytalnej zrobiłem wszystko, aby służyć jak najdłużej. Niestety w lipcu 2004 r dr Kraśnicki stał się majorem rezerwy.

Od Zoo Wrocław 2011

Byłem rozgoryczony i czułem się oszukany przez wojsko. Teoretycznie brakowało mi tylko 8 lat służby do "pełnej emerytury". Obecnie, z perspektywy czasu, zupełnie inaczej patrzę na to zwolnienie i jego następstwa w moim życiu. Szkoda, że nie zwolniono mnie wcześniej !!

Od Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy

Jako tzw pracownik cywilny podjąłem pracę również powiązaną z Wojskiem Polskim. Stabilna, budżetowa ze wszystkimi dodatkami wynikającymi z Kodeksu pracy- aczkolwiek nisko płatna.

 

Jednocześnie zacząłem rozwijać swoją praktykę prywatną [wcześniej zaniedbaną z powodu pracy od 7.30 -15.30 ] Pewnego razu ktoś mi powiedział o stronie internetowej jako wizytówce firmy.

Od Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy

Byłem w sumie nastawiony sceptycznie do tego typu marketingu, chociaż byłem zagorzałym internautą.

 • Poprzednio ogłaszałem się w gazetach, na tzw żółtych stronach oraz poprzez roznoszenie ulotek po domach - z mizernym efektem, ale wysokim kosztem tych usług.

 Z pomocą Webmastera strona w miarę szybko powstała - miała tylko jedną wadę - prawie nikt jej nie odwiedzał. Zapłaciłem wtedy sporo za płatne reklamy w Google, boksach Onetu i Wirtualnej Polskich. Póki płaciłem to kreowało jakiś ruch,

Od Maj 2011 Świnoujście

jak przestałem to i skończył się ruch.

Przez zupełny przypadek natrafiłem na stronę lekarza z Kanady Ken Evoy, która zmieniła moje podejście do marketingu internetowego.

 • Strona internetowa nie tylko jako jednorazowa wizytówka, ale całościowe podejście jako do biznesu.  
 • Wymagało to niestety zmiany mojej postawy do internetu, ale zaowocowało zupełnie niespodziewanym sukcesem finansowym

Nie zdecydowałem się wtedy na zakup jego programu do tworzenia stron SBI / czego dzisiaj żałuję/, lecz zacząłem wdrażać koncepcje biznesowe, po prostu tłumacząc z języka angielskiego na polski.

W dużym skrócie polegało to na promocji internetowej, poprzez tworzenie stron o wartościowej treści, ale z dostosowaniem się do zasad wyszukiwarek [szczególnie Google]. Ponieważ nowi pacjenci zaczęli przybywać tłumnie, szybko zwolniłem się z państwowej  pracy i zacząłem robić to co lubię.

 •  Pomagać ludziom, jednocześnie intensywnie promując się w internecie. uczciwie muszę przyznać, że liczba pacjentów mnie zaskoczyła, co niestety ma odzwierciedlenie w moim PIT,
 • ludzie są jednak naprawdę skłonni zapłacić więcej , jeżeli dostają produkt wysokiej jakości.

Trzeba jeszcze wspomnieć, że mój gabinet ma fatalną lokalizację !! Osiedle domków bliźniaczych i ponad 300 metrów od głównej ulicy oraz przystanku autobusowego.
Tym nie mniej w internecie wszyscy poszukują informacji.....informacji.......informacji, podczas gdy w zwykłym biznesie ważna jest tylko lokalizacja !!

Powoli przenoszę się już do nowego lokalu przy ul. Żernickiej 215, co powinno ułatwić wizytę dla osób dojeżdżających autobusem. Proszę też spojrzeć na mój najnowszy serwis internetowy Badania na prawo jazdy Wrocław.
Wyświetl większą mapę Jeszcze nie przynosi żadnego dochodu, lecz powstał całkiem niedawno.

 

Mogę tylko zachęcić wszystkich do podążenia moją drogą. Jeszcze w 2006 roku nie miałem zielonego pojęcia o tworzeniu stron www. Pomimo kryzysu finansowego, nie widzę  spadku dochodów w moim gabinecie.

Od Medycyna pracy Wrocław

Wprost przeciwnie, pacjenci są bardziej wymagający i płacą jedynie za to co uważają za warte Ich pieniędzy !! Chcąc to osiągnąć, są skłonni przyjechać nawet z poza Wrocławia lub nawet województwa dolnośląskiego do skromnego mojego gabinetu.

Proszę spróbować zmienić swoje życie, poprzez swoją pasję i zaangażowanie w To, na czym znamy się najlepiej.Dariusz Kraśnicki z Wrocławia Moja firma "dr Kraśnicki Dariusz" staje się powoli rozpoznawalną marką, chociaż daleko mi do Coca Coli czy Mercedesa czy innych molochów. Rób to co lubisz i jeszcze zarabiaj na tym pieniądze. 

Niestety, wymagana jest pewna znajomość języka angielskiego, co jest pewną wadą tej drogi rozwoju swojego biznesu. Nie jest to również schemat piramidy, aby w miesiąc zostać milionerem !!

Każdy prawdziwy biznes wymaga czasu i pracy, ale naprawdę warto. Na tej stronie pobierzesz bezpłatny E-book Make Your Words Sell !

 • Wszystko napisane w prostym języku angielskim. Jeżeli już przeczytasz tą książkę, to druga jest jej logicznym uzupełnieniem. Formerly sold for $49.95, MYKS! is now totally free.

Make Your Knowledge Sell!

Nawet jeżeli nie zamierzasz nigdy skorzystać z SBI, warto poczytać  aby wprowadzić te zasady marketingu na innej swojej stronie. Tak sam robiłem przez 3 lata na moich pierwszych stronach, które generują największy ruch pacjentów. Książka jest absolutnie bezpłatna. 

 

Dr Dariusz Kraśnicki poleca Site Build It!

Lekarz medycyny pracy Dariusz Kraśnicki opinie powrót do strony głównej.Dariusz Kraśnicki Lekarz pracy

Podziel się:

multiselekt do policji

Witam!Chcialbym się dowiedzieć czy jest możliwość uzyskania z Pana strony jakiej kolwiek pomocy przy egzaminie do policji w szczegolnosci test wiedzy i multiselekt.Jeśli tak to jak by towyglądało?

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowania

Rejestracja internetowaTelefon do rejestracji
601 775 123Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber Counter


Lekarzpracy.pl to centrum wiadomości, gdzie medycyna pracy Wrocław przeplata się z przydatnymi, aktualnymi artykułami (2024) na temat zdrowia. Znajdują się u nas lekarze specjaliści: neurolog, laryngolog, okulista. Przeprowadź w naszym gabinecie badania okresowe - Wrocław, Żernicka 215.

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.