Rejestracja: 601-775-123
Wrocław, Żernicka 215 mapka
Kontakt: skype rejestracja internetowa

E-Lekarz

E-Lekarz - krótka ocena usług przez internet Wrocław.

Wchodząc na rynek stron internetowych byłem przekonany, że usprawni to bardzo moją pracę. Szczególne nadzieje wiązałem z rejestracją internetową :

Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

  • Teoretycznie wszystko wydawało się proste, pacjent podaje swoje dane poprzez formularz kontaktowy, personel medyczny zakłada kartę i  wyznacza się termin przyjęcia.
  • Praktycznie pacjenci nie potrafili wpisać nawet swoich najprostszych danych, terminy były przekładane wiele razy.
  • Często pacjenci zadawali głupkowate pytania typu" "ile kosztuje zwolnienie lekarskie?" czy " Wyjeżdżam na miesiąc za granicę, a zwolnienie odebrałby szwagier".

To dziwne, ale najskuteczniejszym rozwiązaniem okazało się podanie jednego numeru telefonu i zatrudnienie jednej osoby, rejestrującej wszystkich chętnych na kartce papieru !! Pomimo tego stawiennictwo osób umówionych należy uważać za orientacyjne.

  • Przekładanie wizyt w nieskończoność, spóźnianie się czy w ogóle nieprzychodzenie [bez powiadomienia] to tylko początek listy problemów.

Zaletą internetu poza wszelką wątpliwość jest łatwiejsze pozyskanie potencjalnego pacjenta. Pomimo wszelkich uwag krytycznych, większość z nich przychodzi wcześniej czy później i przekłada się to bezpośrednio na wyniki finansowe mojej Firmy.

Przez przypadek natrafiłem na portal E-lekarze, oferujący usługę rejestracji internetowej. Żaden lekarz medycyny pracy z Wrocławia intuicyjnie nie wierzy w jego możliwości.To samo dotyczy innych specjalizacji.

  • Być może rejestracja internetowa jest pieśnią przyszłości, po szerszej edukacji społeczeństwa w dziedzinie obsługi komputera, wykraczającej poza wysyłanie maili i wyszukiwanie w Google.

E-lekarz medycyna pracy Wrocław.

 


Podziel się:

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Więcej informacji na temat formatowania

Rejestracja internetowaTelefon do rejestracji
601 775 123Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber Counter


Lekarzpracy.pl to centrum wiadomości, gdzie medycyna pracy Wrocław przeplata się z przydatnymi, aktualnymi artykułami (2024) na temat zdrowia. Znajdują się u nas lekarze specjaliści: neurolog, laryngolog, okulista. Przeprowadź w naszym gabinecie badania okresowe - Wrocław, Żernicka 215.

Przychodnia Medycyny Pracy zaprasza:
54-510 Wrocław, Żernicka 215,
tel. 601 775 123, faks 71 349 38 69

Pracownia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki:
54-514 Wrocław, Kmicica 3
tel. 693 775 123, 71 353 92 75

Strona stosuje cookies aby zbierać statystyki i wyświetlać reklamy. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.